ATLAS GRAWIS S, 25 kg, klijų mišinys polistirenui - Prestėja

ŠILTINIMO SISTEMOS MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-18%

ATLAS GRAWIS S

ATLAS GRAWIS S, 25 kg, elastingi klijai su 3D armavimu grafitiniam ir baltam polistirenui bei XPS

903003

Nauja prekė

ATLAS

EPS (baltojo ir grafitinio) polistireninio putplasčio, XPS termoizoliacinėms plokštėms klijuoti, šilumos izoliacijos plokštėms iki 50 cm storio tvirtinti.

  • maksimalus sukibimas su pagrindu ir polistireniniu jau po 24 valandų
  • greitas darbo tęsinys - jau kitą dieną
  • patikimas ir stabilus plokščių montavimas
  • polistireno storis iki 50 cm
  • baltajam ir grafitiniam polistireniniam putplasčiui, XPS

Grawis-s

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
48 5,62 € Iki 85,25 €

6,07 € su PVM

7,40 € su PVM

0,24 € už kg

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeiganuo 4,0 iki 5,0 kg/m²
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS GRAWIS S - Klijų mišinys putų polistirenui

ATLAS GRAWIS U gaminamas sauso mišinio pavidalu iš aukščiausios kokybės cementinių rišančiųjų medžiagų, užpildo bei modifikuojančių priedų.

Elastingi – su 3D armavimu – gaminyje esančios skaidulos yra papildoma disperguota armatūra, todėl skiedinys yra apsaugotas nuo mikroskopinių plyšių ir pasižymi geresniu mechaniniu atsparumu.

Maksimalus sukibimas jau po 24 valandų – sukibimas su polistireniniu putplasčiu po 24 valandų (matuojamas +20 °C temperatūroje) siekia ne mažiau kaip 0,08 MPa, su betonu – ne mažiau kaip 0,25 MPa ir leidžia greitai pradėti papildomai tvirtinti termoizoliaciją mechaniniais jungiamaisiais elementais.

Greitas atsparumo prieaugis – gruntuoti prieš klojant tinką arba tvirtinti kaiščiais galima pradėti po: - 24 valandų esant apie +20 °C temperatūrai ir drėgniui iki 80 % (žemesnė temperatūra pailgina, o aukštesnė trumpina džiūvimo trukmę). - 48 valandų, jeigu temperatūra tuo metu siekia nuo +5 °C iki +10 °C ir drėgnis iki 80 %.

Leidžia tvirtinti polistireninį putplastį tik klijais pastatuose iki 12 metrų aukščio – tais atvejais ir fasado vietose, kuriose nėra būtina tvirtinti mechaniškai dėl kitų veiksnių, pvz., pastatų kampuose arba esant didelei vėjo apkrovai.

Didelis atsparumas eksploatuojant – dėl didelio disperguojamų polimerų, mikropluoštų, specialių priedų ir modifikatorių kiekio padidėja klijų patvarumas, atsparumas aplinkos ir terminiams veiksniams.

Optimaliai parinkta receptūra – užtikrina tinkamą klijų sukibimą su polistireniniu putplasčiu ir puikius darbinius parametrus. Tepant ant pagrindo nesikočioja, nenutrūksta, neištįsta.

Aukštas lipnumas – klijai neslysta nuo mentelės ir nuo plokštės paviršiaus. Tai leidžia sparčiai atlikti darbus ir sumažinti medžiagos nuostolius.

Pasižymi labai geru sukibimu – dėl didesnio kiekio polimerinių dispersijų pasižymi labai geru sukibimu su mineraliniais pagrindais bei EPS ir XPS plokštėmis. Šio parametro formavimąsi taip pat palankiai lemia diferencijuotas, sandarus priedų mišinio piltinis kūgis. Skiedinys stipriai priglunda prie sudėtingų pagrindų, pvz., paviršių, kurie padengti stipriai sukibusiomis dažų dangomis.

PASKIRTIS

ETICS sistemoms: - EPS (baltojo ir grafitinio) polistireninio putplasčio termoizoliacinėms plokštėms klijuoti, šilumos izoliacijos plokštėms iki 50 cm storio tvirtinti.

Rekomenduojamas izoliavimo darbams pasyviuosiuose ir energiją taupančiuose pastatuose

Šiltinimo sistemų sudėtinis elementas – Gali būti naudojamas naujai statomiems ir termiškai modernizuojamiems statiniams šiltinti.

TECHNINIAI DUOMENYS

Piltinis tankis (sausojo mišinio)

apie 1,25 kg/dm³

Paruošimo proporcijos –

vanduo / sausas mišiny

 apie. 0,21÷0,23 l / 1 kg

apie 5,25÷5,75 l / 25 kg

Skiedinio ruošimo, pagrindo ir

aplinkos temperatūra

nuo +3 °C iki +30 °C

Min. / maks. armuoto sluoksnio storis

2 mm / 5 mm

Adhezija (sukibimas) su betonu po

24 val.*

≥ 0,25 MPa

Adhezija su putų polistyrenu po 24 val.*

≥ 0,08 MPa

Brendimo laikas*

apie. 5 minutės

Paruoštas skiedinys tinkamas naudoti*

apie. 2,5 val.

Atviras darbo laikas*

min. 15 minutės

*) lentelėje pateikiamos vertės rekomenduojamos, jeigu naudojama esant apie 20 °C temperatūrai ir 55 % drėgniui.

TERMOIZOLIACIJOS KLIJAVIMAS

Pagrindo paruošimas prieš klijuojant plokštes

Pagrindas turi būti:

nesušalęs ir sausas,

stabilus - užtektinai tvirtas, atsparus deformacijoms
ir išdžiovintas,

 - lygus – didesnius nelygumus būtina užpildyti skiediniu ATLAS

ZW 330 arba TINKO SKIEDINIU ATLAS,

nuvalytas – be sluoksnių, kurie galėtų susilpninti skiedinio sukibimą, ypač be dulkių, nešvarumų, kalkių, alyvų, riebalų, vaško, dažų liekanų,

gruntuotas - emulsija ATLAS UNI-GRUNT arba ATLAS UNI-GRUNT ULTRA gruntuoti, jeigu pagrindas yra pernelyg ar netolygiai sugeriantis (pvz., jeigu anksčiau buvo taisomos kai kurios vietos); taip pat būtina gruntuoti silpną cementinį, cementinį kalkių tinką, akytojo betono, silikatinių blokelių arba šlako betoninių tuščiavidurių blokelių mūrą.

Prieš pradedant klijuoti plokštes būtina pritvirtinti ir išlyginti cokolio lentjuostę, kuri sudaro apatinę šiltinimo apdailą.

Klijų paruošimas

Maišo turinį supilti į indą su atmatuotu vandens kiekiu (proporcijos pateikiamos Techninių duomenų lapuose) ir išmaišyti gręžtuvu su maišikliu, kol gaunama vienoda konsistencija. Išmaišytus klijus palikti 5 minutes ir mente surinkus neišmaišytas liekanas nuo indo sienelių vėl išmaišyti. Taip paruoštus klijus būtina sunaudoti maždaug per 2,5 valandas.

Plokščių klijavimas

Klijų skiedinį tepti ant vidinės plokštės pusės juostelėmis ir taškeliais. Palei plokštės briauną paklotos perimetro prizmės plotis turėtų būti bent 3 cm.. Likusiame paviršiuje būtina tolygiai pakloti 6÷8 blynelius, kurių skersmuo ne mažiau nei 8 cm.. Iš viso būtina užtepti tiek masės, kad padengtų ne mažiau kaip 40 % plokštės paviršiaus (prispaudus plokštę prie pagrindo, ne mažiau kaip 60 %) ir užtikrintų stabilų plokštės tvirtinimą prie sienos. Klijų skiedinys tepamas tik ant izoliacinių plokščių paviršiaus, niekada netepama ant pagrindo. Rekomenduojama, kad prispaudus skiedinio storis po plokšte neviršytų 10 mm.  Jeigu pagrindas yra lygus ir glotnus, leidžiama skiedinį tolygiai paskirstyti po visą plokštės paviršių dantyta mente. Mentės dantukų dydis turėtų būti apie 10 x 10 mm..

 

Izoliacines plokštes klijuoti laikantis pakaitinio vertikalių siūlių išdėstymo. Iš karto, kai užtepamas klijų skiedinys, būtina plokštę pridėti prie pagrindo, paskiau pakalti iki reikiamos padėties lentjuoste. Tvirtinti mechaniniais jungiamaisiais elementais galima pradėti ne anksčiau nei praėjus vienai parai, kai priklijuojamos plokštės. Papildomo tvirtinimo atveju būtina naudoti jungiamuosius elementus su plastikine arba plienine galvute ir tokį kiekį, kuris numatytas šiltinimo techniniame projekte, bet ne mažiau nei 4 vnt./m².

SĄNAUDOS

Tikslios medžiagos sąnaudos priklauso nuo pagrindo parametrų (pvz., lygumo) ir taikomos plokščių klijavimo technologijos. 

- klijuojant plokštes: nuo  4,0 iki 5,0 kg/m²,

PAKUOTĖS

Popieriniai maišai 25 kg.

SAUGUMO INFORMACIJA

Sudėtyje yra cemento. Gali dirginti kvėpavimo takus. Dirgina odą. Rimtai pažeidžia akis. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti dulkių. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius, naudoti akių ir veido apsaugos priemones. Patekus ant odos (ar plaukų), nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandens srove (dušu). Sudirgus ar išbėrus odą pasitarti su gydytoju (kreiptis į gydytoją). Patekus į akis kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius (jeigu jie yra ir galima lengvai tai padaryti). Toliau plauti akis. Elgtis kaip nurodyta saugos duomenų lape.

LAIKYMAS IR GABENIMAS

Gabenti ir laikyti sandariai uždarytose originaliose ir paženklintose pakuotėse, sausose patalpose, geriausia ant padėklų. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje, atokiau nuo nesuderinamų medžiagų (žr. saugos duomenų lapo 10 skiltį), gėrimų ir maisto. Saugoti nuo drėgmės – dėl drėgmės produktas negrįžtamai sukietėja. Mišinio laikymo nurodytomis sąlygomis, kurios atitinka reikalavimus, trukmė – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Tirpiojo chromo (VI) kiekis paruoštoje produkto masėje ≤ 0,0002 %.

SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA

Neklijuoti įkaitusio grafitinio polistireninio putplasčio. Saugoti, kad montuojant ir kietėjant klijams grafitinis polistireninis putplastis neįkaistų. Jeigu kuriame nors minėtų etapų grafitinis polistireninis putplastis įkaista, polistireninis putplastis gali atšokti nuo klijų.

 Atliekant darbus būtina naudoti pastolių uždangas. Nedirbti sningant ar lyjant ir pučiant stipriam vėjui..

 

Prireikus polistireninio putplasčio plokštes klijuoti ant silpnų pagrindų, kurių tvirtumą sudėtinga nustatyti (pvz., nestabilių, dulkančių, sunkiai valomų), rekomenduojama atlikti sukibimo bandymą. Bandymas atliekamas būdingose fasado vietose (svarbiausiose, reprezentacinėse) priklijuojant polistireninio putplasčio kubelių, kurių matmenys 10 x 10 x 10 cm, ir patikrinamas sujungimas:

- po 3 dienų, jeigu sąlygos atitinka reikalavimus,

- po 5 dienų, jeigu temperatūra viršija 10 °C ir drėgnis

 viršija 80 %.

Kubelis būtina klijuoti visu paviršiumi, o klijų storis turėtų būti apie 1 cm.

Pagrindo tvirtumą galima laikyti pakankamu, jeigu plėšiant ranka polistireninis putplastis nenuplėšiamas. Jeigu kubelis atplėšiamas kartu su skiediniu ir pagrindo sluoksniu, vadinasi, pagrindas nėra pakankamai tvirtas. Tokiais atvejais, pvz., norint pašalinti silpną sluoksnį, šiltinimo techniniame projekte turi būti nurodyta, kaip elgtis toliau.

 

Įrankius valyti švariu vandeniu, iš karto baigus darbą. Sunkiai pašalinamus jau sustingusio skiedinio likučius nuvalyti ATLAS KONCENTRATU STIPRIEMS CEMENTO NEŠVARUMAMS.

Techninių duomenų lape pateikiama informacija yra pagrindiniai nurodymai, kaip naudoti produktą, ir neatleidžia nuo pareigos darbus atlikti laikantis statybos ir DSS reikalavimų. Išleidus šį techninių duomenų lapą, ankstesni netenka galios. Naujausi produkto techniniai dokumentai pateikiami www.atlas.com.pl.

Techninių duomenų lapo turinys ir jame vartojami prekių ženklai ir pavadinimai yra „Atlas sp. z o. o.“ nuosavybė. Už jų neteisėtą naudojimą taikomos sankcijos.

 

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > ATLAS GRAWIS S, 25 kg, elastingi klijai su 3D armavimu grafitiniam ir baltam polistirenui bei XPS

Atsisiųsti

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: