Atlas HOTER S, 25 kg, EPS klijavimo mišinys - Prestėja

ŠILTINIMO SISTEMOS MIŠINIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-12%

Atlas HOTER S

Tik internetu

Atlas HOTER S, 25 kg, EPS klijavimo mišinys

903001

Nauja prekė

ATLAS

ATLAS HOTER S - klijų skiedinys polistirenui ir XPS

Šiltinimo sistemų klijai skirti polistireno arba XPS plokštėms klijuoti prie betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų.

Smulkiau

KiekisKainaSutaupote
42 6,97 € Iki 51,66 €

7,22 € su PVM

8,20 € su PVM

0,29 € už kg

25 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas2-7 d.d.
Svoris, kg/vnt.25
Kiekis vnt/pad.42
Išeiganuo 4,0 iki 5,0 kg/m²
GamyklaAtlas
Kilmės šalisLenkija
TipasKlijai

Apie prekę

ATLAS HOTER S - klijų skiedinys polistirenui ir XPS

Aprašymai
Šiltinimo sistemų elementas. Šiltinimo sistemų klijai skirti polistireno arba XPS plokštėms klijuoti prie betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ar silikatinių medžiagų.
Pagrindinės savybės
● geresnis sukibimas
● gerai praleidžia garus
● greitas atsparumo prieaugis
● tinka keraminiams, betoniniams ir silikatiniams elementams
Pagrindiniai parametrai
● sąnaudos: 4–5 kg/m2
● sukibimas: su betonu ≥ 0,3 MPa
● sukibimas: su polistirenu ≥ 0,1 MPa
PASKIRTIS
Skirtas termoizoliacinėms plokštėms klijuoti – kai termoizoliaciją sudaro polistireno plokštės arba ekstrūdinio polistireno XPS plokštės.
Šiltinimo sistemų sudedamoji dalis – sudaro sudėtines šilumos izoliacijos sistemas, kurioms suteiktas Valstybinis (AT) ir Europos (ETA) techninis patvirtinimas.
Statybinių pagrindų rūšys – visų klasių betonas, akytas betonas, cementinis tinkas, cemento-kalkių tinkas, smiltainis ir netinkuotos sienos iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų ir kitų šio tipo keraminių arba silikatinių medžiagų.
SAVYBĖS
Praleidžia garus – leidžia garams laisvai tekėti per apšiltintą pertvarą.
Pasižymi didesniu sukibimu – užtikrina tvirtą sukibimą su mineraliniais pagrindais ir termoizoliacinėmis plokštėmis.
Pasižymi greitu tvirtumo parametrų įgijimu – greitai susiriša ir leidžia greitai pradėti kitus technologinius etapus.
PANAUDOJIMO BŪDAS
Plokščių klijavimas
Pagrindo paruošimas plokštėms
Pagrindas turi būti neįšalęs, stabilus, lygus ir nešantysis, t.y. atitinkamai tvirtas, nuo jo turi būti nuvalyti sluoksniai, mažinantys sukibimą su pagrindu ypač dulkės, nešvarumai, kalkės, tepalai, riebalai, vaškas, aliejinių dažų ar emulsijos likučiai. Prieš pradedant restauravimo darbus, būtina nuvalyti paviršių, o kai jis labai sugeriantis drėgmę, užgruntuoti emulsija ATLAS UNI-GRUNT. Pagrindas gruntuojamas ir tuomet, kai jame yra silpno cemento ar cemento-kalkių tinko, arba jis yra iš akyto betono ar šlako betono blokelių. Didesni nelygumai ir įdubimai užglaistomi ATLAS LYGINAMUOJU MIŠINIU arba ATLAS TINKO MIŠINIU.
Klijų paruošimas
Medžiagą iš maišo berti į indą su pamatuotu vandens kiekiu (santykis nurodytas „Techninių duomenų“ skyriuje) ir maišyti elektriniu gręžtuvu su maišykle iki vienalytės masės. Tada klijus palikti 5 min., o paskui pakartotinai išmaišyti. Taip paruoštus klijus sunaudoti per 3 valandas.
Plokščių klijavimas
Klijai tepami ant vidinės plokštės pusės „juostų ir taškų” metodu. Pagal tai tepama palei perimetrą (mažiausiai 3 cm pločio juosta) prie plokštės krašto ir 6-8 vietose tolygiai uždedamos 8-12 cm skersmens bandelės. Klijais turi būti padengta 40% plokštės paviršiaus, (o prispaudus plokštę prie pagrindo – min. 60%), tokiu būdu užtikrinamas tinkamas plokštės ir sienos sukibimas. Užtepus klijus, plokštė pridedama prie pagrindo, prispaudžiama iki norimos padėties, kad klijų sluoksnio storis po plokšte neviršytų 1 cm. Esant labai lygiam pagrindo paviršiui, klijais galima tolygiai tepti dantyta glaistymo mente visą plokštės paviršių taip, kad priklijavus klijų sluoksnio storis būtų 2-5 mm.
SUNAUDOJIMAS
Medžiagos sąnaudos priklauso nuo pagrindo parametrų (tarp kitko lygumo) ir pasirinktos plokščių klijavimo technologijos.
Plokščių klijavimas: nuo 4,0 iki 5,0 kg/m2
 
SVARBI PAPILDOMA INFORMACJA
•Norint visiškai pasinaudoti skiedinio galimybėmis reikia jį naudoti kartu su kitais sistemos elementais pagal jo atlikimo technologiją.
•Darbo metu pastolius būtina dengti apsauginiu tinkleliu. Darbai negali būti atliekami, kai sninga, lyja ar pučia stiprus vėjas.
•Klijuojant polistireno plokštes ant silpnų pagrindų, kurių tvirtumą sunku įvertinti (pvz., nestabilių, dulkinančių, sunkiai valomų), rekomenduojama atlikti sukibimo bandymą
•Priklijuoti 8-10 polistireno gabaliukus, kurių matmenys 10 x 10 cm, įvairiose fasado vietose ir patikrinti sukibimą po 3 dienų. Pagrindo tvirtumas laikomas tinkamu, jei plėšiant polistireną, jis lūžta.
•Jei šalinami šie gabalėliai nusiima su skiediniu ir pagrindo sluoksniu, tvirtumas nėra pakankamas.
•Tokiu atveju silpnai besilaikančius sluoksnius būtina pašalinti ir tai turi būti nurodyta techniniame apšiltinimo projekte.
•Įrankius plauti švariu vandeniu iškart po panaudojimo. Stipriai prikibusios sukietėjusios klijų liekanos šalinamos ATLAS SZOP.
•Dirginantis preparatas – turi cemento. Dirgina kvėpavimo takus ir odą. Rimto akių pažeidimo rizika. Prisilietus gali sukelti odos alergiją. Dėl savo pavidalo - dulkės, preparatas gali mechaniškai dirginti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti dulkių. Patekus į akis tuoj pat plauti gausiai vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Dėvėti atitinkamą apsauginę aprangą, apsauginius akinius arba naudoti apsauginį skydą veidui apsaugoti. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.
•Elgtis pagal Techninės charakteristikos nurodymus.
•Klijus gabenti ir laikyti sandariai uždarytuose maišuose sausoje aplinkoje (geriausiai ant palečių). Saugoti nuo drėgmės. Skiedinio sandėliavimo laikotarpis, jei sąlygos atitinka reikalavimus – 12 mėnesių nuo ant pakuotės nurodytos pagaminimo datos. Tirpaus chromo (VI) kiekis paruoštame produkte ≤ 0,0002 %.
PAKUOTĖS
Popieriniai maišai: 25 kg.
Padėklas: 1050 kg maišais po 25kg.

 

TECHNINIAI DUOMENYS
ATLAS HOTER S yra sausas mišinys gaminamas aukščiausios kokybės cemento rišiklių, skaldos ir modifikuojančių priemonių pagrindu.

Tūrinis tankis (sauso mišinio)
apie 1,47 kg / dm3
Masės tūrio tankis (sumaišius)
apie 1,48 kg / dm3
Tankis sausoje būklėje (sustingus)
apie 1,56 kg / dm3
Maišymo proporcijos vanduo / sausas mišinys
0,20 ÷ 0,22 l / 1 kg
5,00 ÷ 5,50 l / 25 kg
Sukibimas su betonu
min. 0,3 MPa
Sukibimas su polistirenu
min. 0,1 MPa
Skiedinio paruošimo, pagrindo ir aplinkos temperatūra
nuo +5 °C iki +25 °C
Brendimo laikas
maždaug 5 minutės
Paruošimo naudoti laikas
maždaug 3 valandos
Atviras darbo laikas
min. 25 minutės
TECHNINIAI REIKALAVIMAIATLAS HOTER S yra šilumos izoliacijos sistemų elementas:
- ATLAS – ETA 06/0081, EB atitikties sertifikatas 1488-CPD-0021
- ATLAS XPS – ETA 07/0316, EB atitikties sertifikatas 1488-CPD-0075

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > Atlas HOTER S, 25 kg, EPS klijavimo mišinys

Atsisiųsti

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: