POLIETILENO PLĖVELĖ EKOFOL-VERTO - Foliarex-Strotex I Prestėja

STATYBINĖS PLĖVELĖS IR MEMBRANOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-10%

POLIETILENO PLĖVELĖ EKOFOL-VERTO BL 200, 4X25 m, 100 m2

POLIETILENO PLĖVELĖ EKOFOL-VERTO BL 200, 4X25 m, 100 m2, Strotex

A370490010

Nauja prekė

Foliarex-Strotex

POLIETILENO PLĖVELĖ EKOFOL-VERTO BL 200, 4X25 m, 100 m2,  Foliarex-Strotex

Smulkiau

22,54 € su PVM

25,05 € su PVM

0,23 € už m2

11 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Matmenys25 m x 4 m
Ilgis25000
Plotis4000
Svoris, g/m²200 mk
SpalvaJuoda
GamyklaFoliarex
Kilmės šalisLenkija
TipasStatybinės plėvelės

Apie prekę

Polietileno statybinė plėvelė (EKOFOL-VERTO BL-200) izoliacinė plėvelė, nepralaidi vandens garams. Sudaro izoliacinį sluoksnį, kuris apsaugo įvairias pastato konstrukcijas nuo drėgmės ir kitų (lietaus, sniego, dulkių) atmosferinių reiškinių poveikio. Elastinga, lengvai montuojama medžiaga, atspari plyšimui. Storis 200 mk. Juodos spalvos.

Plėvelė naudojama įrengiant po grindimis klojamą, nuo saulės ir drėgmės apsaugantį sluoksnį. Taip pat įrengiant terasų dangas. Taip pat naudojama įrengiant apsauginį sluoksnį, saugantį nuo drėgmės ir t.p. akustinę izoliaciją. Gali būti naudojama kaip laikina stogo šlaitų apsauga. Apdailos darbų metu - kaip fasado, langų, grindų ir kitų medinių elementų uždangas. Kaip laikinas nestacionarių daro vietų ar statybinių medžiagų uždangas.

Naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui, sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui bei kitiems statybos darbams.

Juoda polietileno plėvelė naudojama įvairiose srityse. Jos panaudojimas yra labai platus - žemės ūkyje, statybose, buityje, pramonėje.

Statybinė plėvelė – tai pakankamai universali juodoji plėvelė, todėl yra naudojama statybose, taip pat pramonėje arba atliekant žemės ūkio darbus.Iš 100 proc. antrinės žaliavos gaminama patvari polietileno plėvelė naudojama rengiant vandens telkinius, organizuojant statybos darbus, naudojant statybines konstrukcijas, sandėliuojant įvairias statybines priemones bei įrenginius. Statybinė plėvelė puikiai tinka uždengti, patiesti, pakuoti, izoliuoti ir t.t. Statybinė plėvelė – tai tvirta, ilgaamžė, funkcionali, geromis technologinėmis savybėmis pasižyminti juodoji plėvelė. Ji taip pat idealiai tinka įvairių pakuočių gamybai, taip pat pasitarnauja žemės ūkio darbuose.

Techniniai duomenys:

Matmenys:4x25 m; 6x33 m
Svoris, g/m²:90
Storis (mk):200
Kiekis ritinyje:100 m²; 198 m²
Atsparumas plyšimui (N/mm):80
Temperatūrinės panaudojimo ribos, C:-40 ÷ +80

linija

Bendrovės Foliarex gaminamos statybinės plėvelės  - tai  aukščiausios kokybės izoliacinės ir garų izoliacinės plėvelės, difuzinės stogo plėvelės Strotex ir membranos. Bendrovė Foliarex pastoviai tobulina savo produktus taip, kad jie taptų dar labiau praktiškesni naudoti. 2010 metais, įdiegus modernias gamybos linijas, gerokai padidinti gamybos pajėgumai, todėl  bendrovė  Foliarex didina medžiagų kokybę bei pastoviai siūlo naujus produktus.

Pagaminta Lenkijoje

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > POLIETILENO PLĖVELĖ EKOFOL-VERTO BL 200, 4X25 m, 100 m2, Strotex

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: