KERATERM 25 AKU keraminis blokas-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Keraterm KER-25AKU

STATYBINIAI BLOKELIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

KERATERM 25 AKU keraminis blokas, 300X250X238, LODE

KER-25AKU

Nauja prekė

Keraterm

KERATERM 25 AKU keraminis blokas Keraterm

Smulkiau

3,14 € su PVM

175,72 € už m3

Charakteristikos

Ilgis300
Plotis250
Aukštis238
Svoris, kg/vnt.18,25
Kiekis vnt/m214,01
Kiekis vnt/m356,02
Kiekis vnt/pad.72
Kiekis pad. pilnoje mašinoje18
Kiekis vnt. pilnoje mašinoje1296
Kiekis m2 pilnoje mašinoje92,53
Kiekis m3 pilnoje mašinoje23,13
GamyklaLode
Kilmės šalisLatvija

Apie prekę

Keraterm 25 AKU Akustinis blokas su pagerintomis garso izoliacijos savybėmis. KERATERM 25 AKU blokeliai skirti vidinių pertvarų su griežtesniais akustiniais reikalavimais (iki 55 db) mūrijimui. Dėl didesnio šių blokų mechaninio ir ugnies atsparumo juos galima naudoti statant ne tik vidines, bet ir išorines padidinto atsparumo sienas, o taip pat mūrijant ugniasienes.

keraterm-25-AKU

PavadinimasMato vienetaiLODE KERATERM 25 AKU
Matmenysmm300X250X238
Stiprio klasėMPa20
Šilumos laidumo koeficientas λ 10W/(m·K)0,45
Garso izoliacijadB55
DegumasklasėA1
Svoriskg18,25
Vnt. skaičius ant padėklovnt.72
Vnt. skaičius m2vnt.14,01
Vnt. skaičius m3vnt.56,02
Kiekis pad. pilnoje mašinojevnt.18
Kiekis vnt. pilnoje mašinojevnt.1296
Kiekis m2 pilnoje mašinojem292,53
Kiekis m3 pilnoje mašinojem323,13

Keraminiai blokeliai KERATERM gaminami tik iš natūralių medžiagų. Šie blokeliai skirti laikančių ir nelaikančių sienų mūrui ir dažniausiai naudojami individualių namų, kotedžų ir daugiabučių namų sienų mūrui.

KERATERM ypač kokybiška sienų mūro medžiaga, kuri pasižymi ypač dideliu atsparumu gniuždymui (svarbu laikančioms sienos) ir geromis šilumos izoliavimo savybes (svarbu išorinėms sienoms). Keraminiai blokeliai KERATERM tai ilgaamžė, atspari ugniai bei ekologiška statybinė medžiaga.
Dėka išskirtinių molio savybių, sienos iš KERATERM blokelių kvėpuoja ir palaiko puikias, žmogui tinkamas, patalpų mikroklimato sąlygas. Porėta keraminio blokelio struktūra veikia kaip natūralus patalpų drėgmės reguliatorius, išlaikantis patalpose žmogui tinkamą drėgmės pusiausvyrą.
Sienos iš KERATERM žiemos metu namuose išlaiko šilumą, o vasaros dienomis - malonę vėsą. Dėl šių puikių keraminių blokelių savybių, namuose pastatytuose iš KERATERM, vyrauja sveikas ir malonus mikroklimatas.
KERATERM-BLOKAI

Keraminiai blokeliai KERATERM – tai ekologiška ir natūrali statybinė medžiaga – molis, daugelį metų išbuvęs žemės gelmėse, laukdamas akimirkos, kai praėjęs ugnį ir gerai apdorotas, galės formuoti Jūsų namo sienas. Šie blokeliai ypatingai pritaikyti gyvenamųjų namų statyboms – individualių namų ir daugiabučių pastatų laikančių sienų mūrui. Keraminiai blokeliai KERATERM pasižymi dideliu stipriu ir puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Be šių savybių, keraminiai blokeliai KERATERM yra nedegūs ir ekologiški. Dėl ypatingų molio savybių ir ištobulintos apdirbimo technologijos, sienos sumūrytos iš keraminių blokelių KERATERM, kvėpuoja ir palaiko optimalų patalpų mikroklimatą. Per karščius sienos išlaiko namuose malonią vėsą, o staigiai nukritus lauko temperatūrai, ilgą laiką išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl name, pastatytame iš keraminių blokelių KERATERM, vyraus sveikas ir malonus mikroklimatas. Keraminių blokų mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
  • Paklausė Juozas
    on 2021-01-26
    Sveiki,noreciau paklausti per kiek laiko nuo uzsakymo pristatytumet siuos blokelius,aciu uz atsakyma.https://www.presteja.lt/statybiniai-blokeliai/68-keraterm-25-aku-keraminis-blokas-300x250x238-lode.html Atsakymas:
    Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > KERATERM 25 AKU keraminis blokas, 300X250X238, LODE

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: