KERATERM 51 keraminis blokas-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Keraterm KER-51

STATYBINIAI BLOKELIAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

KERATERM 51 keraminis blokas, 250x510x238, LODE

KER-51

Nauja prekė

Keraterm

KERATERM 51 keraminis blokas , LODE

Smulkiau

Charakteristikos

Ilgis250
Plotis510
Aukštis238
Svoris, kg/vnt.21,15
Kiekis vnt/m216,81
Kiekis vnt/m332,95
Kiekis vnt/pad.48
Kiekis pad. pilnoje mašinoje23
Kiekis vnt. pilnoje mašinoje1104
Kiekis m2 pilnoje mašinoje65,69
Kiekis m3 pilnoje mašinoje33,50
Kilmės šalisLatvija

Apie prekę

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PILNOMIS MAŠINOMIS.

Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas. 

keraterm-51

KERATERM 51 blokeliai skirti išorinėms sienoms mūryti (su šilumos izoliacija ar be jos). Atitinka 2 standartinių plytų storio sieną.

PUIKUS PASIRINKIMAS „A, A+, A++” energetinės klasės namų statybai.

Keraminiai blokeliai KERATERM gaminami tik iš natūralių medžiagų. Šie blokeliai skirti laikančių ir nelaikančių sienų mūrui ir dažniausiai naudojami individualių namų, kotedžų ir daugiabučių namų sienų mūrui.

KERATERM ypač kokybiška sienų mūro medžiaga, kuri pasižymi ypač dideliu atsparumu gniuždymui (svarbu laikančioms sienos) ir geromis šilumos izoliavimo savybes (svarbu išorinėms sienoms). Keraminiai blokeliai KERATERM tai ilgaamžė, atspari ugniai bei ekologiška statybinė medžiaga.
Dėka išskirtinių molio savybių, sienos iš KERATERM blokelių kvėpuoja ir palaiko puikias, žmogui tinkamas, patalpų mikroklimato sąlygas. Porėta keraminio blokelio struktūra veikia kaip natūralus patalpų drėgmės reguliatorius, išlaikantis patalpose žmogui tinkamą drėgmės pusiausvyrą.
Sienos iš KERATERM žiemos metu namuose išlaiko šilumą, o vasaros dienomis - malonę vėsą. Dėl šių puikių keraminių blokelių savybių, namuose pastatytuose iš KERATERM, vyrauja sveikas ir malonus mikroklimatas.
PavadinimasMato vienetaiLODE KERATERM 51
Matmenysmm250x510x238
Stiprio klasėMPa12,5
Tūrio svoriskg/m3800
Šilumos laidumo koeficientas λ 10W/(m·K)0,13
Garso izoliacijadB48
DegumasklasėA1
Svoriskg21,2
Vnt. skaičius ant padėklovnt.48
Vnt. skaičius m2vnt.16,81
Vnt. skaičius m3vnt.32,95
Kiekis pad. pilnoje mašinojevnt.23
Kiekis vnt. pilnoje mašinojevnt.1104
Kiekis m2 pilnoje mašinojem265,69
Kiekis m3 pilnoje mašinojem333,50
KERATERM-BLOKAI

Keraminiai blokeliai KERATERM – tai ekologiška ir natūrali statybinė medžiaga – molis, daugelį metų išbuvęs žemės gelmėse, laukdamas akimirkos, kai praėjęs ugnį ir gerai apdorotas, galės formuoti Jūsų namo sienas. Šie blokeliai ypatingai pritaikyti gyvenamųjų namų statyboms – individualių namų ir daugiabučių pastatų laikančių sienų mūrui. Keraminiai blokeliai KERATERM pasižymi dideliu stipriu ir puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Be šių savybių, keraminiai blokeliai KERATERM yra nedegūs ir ekologiški. Dėl ypatingų molio savybių ir ištobulintos apdirbimo technologijos, sienos sumūrytos iš keraminių blokelių KERATERM, kvėpuoja ir palaiko optimalų patalpų mikroklimatą. Per karščius sienos išlaiko namuose malonią vėsą, o staigiai nukritus lauko temperatūrai, ilgą laiką išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl name, pastatytame iš keraminių blokelių KERATERM, vyraus sveikas ir malonus mikroklimatas. Keraminių blokų mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
  • Paklausė Romualdas
    on 2020-01-10
    Laba diena,Planuoju statyti apie 150 kv metru nama ir renkuosi medziagas sienoms. Sudomino keraterm 51. Ju siluminis laidumas artimas A+ klasei. Norejau suzinot: 1) kaip pasiekti A+ klase : reikia deti akmens vatos/putistirolo sluoksni, pilti i ertmes perlita ar uztenka termoizoliacinio tinkavimo? 2) ar ant bloku galima deti gb plokstes be papildomu sutvirtinimu statant 1 auksto su mansarda nama? 3) kiek papildomai kainuotu kokybiski klijai? 4) kiek kainuotu tokios sienos statymas? 5) kokiomis savybemis pasizymi keraterm blokeliai lyginant su Heluz ar Ecoterm ir Paroterm, kuriu geriausias kokybes ir kainos santykis?Pagarbiai,Romualdas Atsakymas:
    Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > KERATERM 51 keraminis blokas, 250x510x238, LODE

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: