Gipsiniai klijai MITTO KG300, 30 kg, MITTO

STATYBINIAI MIŠINIAI IR KLIJAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-3%

Gipsiniai klijai MITTO KG300

Tik internetu

Gipsiniai klijai MITTO KG300, 30 kg, MITTO

A320240014

Nauja prekė

Mitto

Klijuojamasis gipso mišinys su specialiais priedais. Naudojamas gipso kartono plokštėms, jungtinėms gipso plokštėms, izoliacinėms medžiagoms ant sienų klijuoti pastatų viduje.

Smulkiau

7,96 € su PVM

8,21 € su PVM

265,49 € už t

30 kg

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 10

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg30
Svoris, kg/vnt.15
Kiekis vnt/pad.42
Išeigaapie 1 kg/m2/mm
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasKlijai
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

PAGRINDO RŪŠIS

Betono arba gipso, keramikos, silikato ir akytojo betono elementų sienos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipso kartono plokštės.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti švarus, sausas, tvirtas ir patvarus, be nubyrėjimų, nuskilimų ir dulkių. Būtina pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius, patikrinti įgeriamumą. Gerai įgeriantį paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu, prastai įgeriantį tankų, standų, lygų pagrindą (monolitinį betoną) gruntuoti gruntu, pritaikytu tokiems paviršiams. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį (30 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 10,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 min. ir vėl išmaišyti. Gipso klijus tepti ant paruošto pagrindo, ant gipso kartono plokščių klijus pilti kauburėliais maždaug 35 cm atstumu vienas nuo kito. Plokštę pridėti prie sienos ir švelniai prispausti. Plokščių padėtį galima reguliuoti, stumti vieną prie kitos dar 10 min., kai jos klijuojamos. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas.

ĮRANKIAI

Lėtaeigė elektrinė maišyklė, kaušinis maišytuvas, klijų indas, nerūdijančiojo plieno mentė, mentelė, glaistyklė.

DARBO LAIKAS

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 30 min. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 9 mėn. nuo pagaminimo datos.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +30 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius. Sausus klijus būtina saugoti, kad nesudrėktų.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis: gipsinio rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys

Piltinis tankis

pie 1,1 kg / dm3

Tinkamas vandens kiekis

nuo 10,5 l / 30 kg

Sunaudoti per

apie 30 minučių nuo sumaišymo su vandeniu

Rišimosi pradžia

≥ 30 minučių

Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO₄

≥ 30 % svorio

Sukibimas

≥ 0,06 MPa

Degumas

A1 klasė

Išeiga

apie 24 dm3 iš 30 kg

Sąnaudos klijuojant 1 m² plokštės

apie 2,5 kg

line.png

Kodėl verta rinktis „MITTO“ mišinius?

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus bei yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje.

Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas tobulas tinkuojamas ar lyginamas paviršius. Platus mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant bendrą statybos darbų kainą. Taigi su „MITTO“ statybiniais mišiniais Jums bus ne tik paprasta ir efektyvu dirbti, bet ir neabejotinai pasieksite puikius rezultatus.

Kas renkasi „MITTO“ mišinius?

Jei esate racionalūs, rūpestingi, savimi pasitikintys bei vertinate kokybę ir našumą – statybos darbams Jums itin tiks „MITTO“ mišiniai. Mūsų praktika rodo, kad šiuos mišinius renkasi ne tik klientai, planuojantys smulkius statybos darbus savo bute ar namuose, bet ir vis dažniau profesionalūs statybininkai plačiai naudoja būtent „MITTO“ statybinius mišinius. Ir tai suprantama, juk profesionalams svarbu būti tikriems dėl maksimalios kokybės ir efektyvumo.

Kaip gaminami „MITTO“ mišiniai?

„MITTO“ gamybai naudojamos pažangios technologijos. Produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, o tai leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukštą „MITTO“ mišinių kokybę.

Kas itin svarbu renkantis mišinius?

Dažnai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir skeptiškai vertina naujai rinkoje pasirodančius inovatyvius produktus. Vis dėlto kiekvienas išmintingas žmogus sutiks – kokybišką produktą visada verta išbandyti. Tikrai nenustebsime, jei naudodami naujai išbandytą „MITTO“ mišinį greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, vaizdas estetiškesnis, o tinkamas kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant teisingą sprendimą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Gipsiniai klijai MITTO KG300, 30 kg, MITTO

Atsisiųsti

Priedai

 • Prekės kodas: A100

  Gamintojas: Mitto

  TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

  10,35 € 10,67 € -3%
 • Prekės kodas: A110L

  Gamintojas: Mitto

  TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai...

  8,29 € 8,54 € -3%
 • Prekės kodas: GU230

  Gamintojas: Mitto

  GU230 UNIVERSALUS AKRILINIS GLAISTAS, 16 kg, MITTO

  Paruoštas naudoti lengvasis itin universalus polimerinis glaistas vidaus darbams. Puikiai sukimba, sudaro lygų, garus praleidžiantį paviršių. Rekomenduojamas tiek pirminio (ant grubių paviršių), tiek baigiamojo glaistymo darbams. Lengvai tepamas ir išlyginamas, greitai džiūsta.

  16,76 € 17,28 € -3%
 • Prekės kodas: A320440047

  Gamintojas: Mitto

  GG200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

  Gipsiniu glaistu, rankiniu būdu su armavimo juosta glaistomos gipso kartono plokščių ir kitų gipso elementų sandūros, jis naudojamas ir kaip pagrindas, ant kurio galima naudoti išlyginamąjį glaistą ir nedideliems sienų ar lubų arba gipso kartono plokščių defektams užtaisyti. Skirtas pastatų vidaus darbams.

  10,93 € 11,27 € -3%
 • Prekės kodas: A320440048

  Gamintojas: Mitto

  GG210 ELASTINGAS GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

  Universalios paskirties specialus siūlių glaistas naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti rankiniu būdu, kai nenaudojama armavimo juosta. Skirtas pastatų vidaus darbams.

  14,00 € 17,59 € -20.391%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: