Beasbestinis šiferis Eternit Gotika 920 x 585 mm, nedažytas -Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-0,99 €

Beasbestinis šiferis Eternit Gotika 920 x 585 mm

Beasbestinis šiferis Eternit Gotika 920 x 585 mm, nedažyta

Nauja prekė

Eternit

Beasbestinis šiferis Eternit Gotika 920 x 585 mm, nedažytas, Eternit

Tai mažiausio ilgio lakštai, dėl savo matmenų sukuriantys išskirtinį stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui

Smulkiau

5,62 € su PVM

6,61 € su PVM

10,41 € už m2

 • Nedažyta (BL00)

Prekė parduodama tik pakuotėmis, po 300 vnt. šios prekės

Charakteristikos

Ilgis585
Plotis920
Aukštis57
Svoris, kg/vnt.6
Kiekis vnt/m21,86
Kiekis vnt/pad.300
SpalvaNedažyta
Išeiga vnt/m²2,5
GamyklaEternit
Kilmės šalisLietuva

Apie prekę

Eternit Gotika – Elegantiškas čerpinio stiliaus stogas

Tai mažiausio ilgio lakštai, dėl savo matmenų sukuriantys išskirtinį stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui. Čerpės nuo senų laikų tapatinamos su solidumu ir išlaikyta elegancija. Čerpės priskiriamos prie klasikinių stogo dangų, todėl šia stogo danga galima dengti tiek tradicinio, tiek modernaus namo stogą. 

Eternit Gotika siūlo platų klasikinių spalvų banguotų lakštų asortimentą, kuris leis nesudėtingai ir skoningai dekoruoti namo eksterjerą. Klasikinės spalvos neatitraukia žvilgsnio nuo kitų namo elementų faktūrų, pabrėžia jų spalvų unikalumą ir padeda joms atsiskleisti, išlaiko medžiagų taurumą.

Norint įrengti čerpinio stiliaus stogą, reikia įvertinti namo konstrukcijų tvirtumą, kuris dažnu atveju padidina ir stogo įrengimo išlaidas. Eternit Gotika banguoti lakštai visumoje yra pigesnis pasirinkimas už keramines čerpes – šie lakštai yra mažiausi rinkoje, todėl norint įrengti stogą su šia stogo danga nereikia papildomai investuoti į namo konstrukcijų sutvirtinimą.

Privalumai:

• Lakštai yra pilnai paruošti montavimui. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas, o juos pakelti ir montuoti gali vienas žmogus. Taip sutaupomos išlaidos, skirtos montavimui.

• Mažesni lakštai ir aukštos, plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui.

• Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais. Eternit Gotika lakštų bangos yra 51 mm aukščio ir lyginant su standartinio profilio lakštais, 11 mm aukštesni. Kuo aukštesnė banga, tuo didesnes apkrovas atlaiko pats lakštas. Tai labai svarbu Lietuvos klimatui, kuriam būdingos šaltos žiemos su iškrintančiu dideliu sniego kiekiu. Be to, prireikus užlipti ant stogo, nelieka baimės, jog įlūšite. Tai ypač naudinga stogo remonto atveju.

• Rankų darbo, išlenktų formų, originalios stogo detalės sukuria estetiškumo ir vientisumo vaizdą, todėl stogas atrodys išbaigtas, prabangus ir originalus. Su pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus itin paprasta.

• Dėl giluminio ir tolygaus dažymo technologijos CurtCoat® panaudojimo gamybos procese, lakštai nudažomi itin kokybiškai - sukuriamas lygus dažų paviršius, kuris užtikrina lakštų padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą.

• Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo, o pastato viduje nesiveisia pelėsis.

Eternit  Gotika lakštai tai mažiausio ilgio banguoti lakštai, 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą. Gotika vertinama kaip estetiškai patraukli stogo danga. Banguoti lakštai yra gaminami iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kenksmingąjį asbestą pakeitusios pluoštinės armuojančios medžiagos PVA bei stabilumą užtikrinančio silamo.

Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą.

Gotika" lakštai yra ypač tinkami aukštiems ir statiems stogams. Šią stogų dangą siūlome besistatantiems privačius namus, kurių stogo nuolydis daugiau kaip 30 laipsnių. Kadangi lakštas trumpas, o lakšto banga didelė, tai suformuojama senovinės S formos čerpę primenanti stogo struktūra.  Šie lakštai derinyje su S formos vėjalentėmis, kraigo ir briaunų gaubtais įkūnija sudėtingiausias ir išraiškingiausias kūrybines vizijas, o dangos struktūra ir visas stogas atrodo labai patraukliai.

Spalvos: Nedažyta (BL00), Klasikinė raudona (BL11), Tamsiai raudona (BL12), Tamsiai ruda (BL21), Vyšninė (BL22), Tamsiai žalia (BL31), Juoda (BL91), Grafito (BL92).

Eternit Gotika
Bangų skaičius5
Plotis920 mm
Ilgis585 mm
Storis6,0±0,6 mm
Svoris6,7±0,5 kg
Šoninis užleidimas47 mm
Išilginis užleidimas125 mm
Naudingas plotis873 mm
Naudingas ilgis460 mm
Naudingas plotas0,4 m2/vnt
Mažiausias nuolydis*
Rekomenduojamas nuolydis≥15°
Tvirtinimo grebėstų skaičius vienam lakštui atremti2 vnt.
Atstumas tarp grebėstų centrų460 mm
Bangos aukštis57±3mm
Vidutinės lakštų sąnaudos 1 m2 stogo2,5 vnt.
Vidutinės sraigtų sąnaudos 1 m2 stogo5,8 vnt.
Vidutinės grebėstų sąnaudos 1 m2 stogo2,3 m
Kiekis ant padėklo300 vnt.
*naudojant papildomą hidroizoliaciją.

Vidutinės medžiagų sąnaudos 1 m² stogo dangos:

• Lapai: 2,5 vnt/m²
• Varžtai: 4,9 vnt/m²
• Grebėstai: 2,3 m/m

Savybės:

 • atsparumas pelėsiui, puvimui ir kenkėjams;
 • atsparumas ugniai;
 • atsparumas šalčiui ir atmosferiniam poveikiui;
 • atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas;
 • atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija;
 • garso slopinimo efektas;
 • laiko taupymas;
 • taupumas;
 • tinkamumas plokštiems stogams (nuo 7º stogo nuolydžio).

Katalogas

Montavimo instrukcija

3D skaičiuoklė

 Artimiausias RAL spalvos kodasGarantija spalvai
Eternit Gotika Nedažyta (BL00)RAL70000
Eternit Gotika Klasikinė raudona (BL11)RAL80045
Eternit Gotika Tamsiai raudona (BL12)RAL30095
Eternit Gotika Ruda (BL21)RAL80175
Eternit Gotika Vyšninė (BL22)RAL30095
Eternit Gotika Žalia (BL31)RAL60205
Eternit Gotika Juoda (BL91)RAL70165
Eternit Gotika Grafito (BL92)RAL70245
Kiekvienas nori, kad jo namas būtų išskirtinis, o kiemas – tvarkingas ir patrauklus. Namų eksterjeras turi būti išpildomas ne tik remiantis bendromis estetikos nuostatomis, bet ir atsižvelgiant į aplinką supančios gamtos formas bei linijas.

„Eternit Gotika” - tai mažiausio ilgio lakštai, dėl savo matmenų sukuriantys išskirtinį stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui. Čerpės nuo senų laikų tapatinamos su solidumu ir išlaikyta elegancija. Čerpės priskiriamas prie klasikinių stogo dangų, todėl šia stogo danga galima dengti tiek tradicinio, tiek modernaus namo stogą.

„Eternit Gotika“ siūlo platų klasikinių spalvų banguotų lakštų asortimentą, kuris leis nesudėtingai ir skoningai dekoruoti namo eksterjerą. Klasikinės spalvos neatitraukia žvilgsnio nuo kitų namo elementų faktūrų, pabrėžia jų spalvų unikalumą ir padeda joms atsiskleisti, išlaiko medžiagų taurumą.

Norint įrengti čerpinio stiliaus stogą, reikia įvertinti namo konstrukcijų tvirtumą, kuris dažnu atveju padidina ir stogo įrengimo išlaidas. „Eternit Gotika“ banguoti lakštai visumoje yra pigesnis pasirinkimas už keramines ar betonines čerpes – šie lakštai yra mažiausi ir lengviausi rinkoje, todėl norint įrengti stogą su šia stogo danga nereikia papildomai investuoti į namo konstrukcijų sutvirtinimą.

linija

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, gaminama iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens bei asbestą pakeitusio PVA pluošto. Pluoštinis cementas pasižymi puikiais atsparumo aplinkos poveikiui bei patvarumo rodikliais, tad stogo danga tarnaus ilgai, nereikalaus priežiūros ir atrodys estetiškai. Pluoštinis cementas yra vertinamas dėl cheminio neutralumo - į aplinką neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nesąveikauja su kitomis kenksmingomis medžiagomis. Be to, pats gamybos procesas ekologiškas - gaminant pluoštinį cementą nelieka jokių antrinių žaliavų. Banguoti lakštai yra gaminami vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje jau daugiau nei 20 metų.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Beasbestinis šiferis Eternit Gotika 920 x 585 mm, nedažyta

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: