Beasbestinis šiferis Eternit Banga 920 x 875 mm, nedažytas - Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-1,31 €

Beasbestinis šiferis Eternit Banga 920 x 875 mm

Beasbestinis šiferis Eternit Banga 920 x 875 mm, nedažyta

Nauja prekė

Eternit

Beasbestinis šiferis Eternit Banga 920 x 875 mm, Eternit

Eternit Banga yra populiariausias stogo sprendimas, dėl optimalaus kainos ir estetikos santykio

Smulkiau

7,43 € su PVM

8,74 € su PVM

9,17 € už m2

11.5 kg
 • Nedažyta (BL00)

Prekė parduodama tik pakuotėmis, po 200 vnt. šios prekės

Charakteristikos

Ilgis875
Plotis920
Aukštis57
Svoris, kg/vnt.11
Kiekis vnt/m21,24
Kiekis vnt/pad.200
SpalvaNedažyta
PaviršiusLygus
GamyklaEternit
Kilmės šalisLietuva

Apie prekę

Eternit Banga - Praktiškas, estetiškas, optimalus stogo sprendimas.

Eternit Banga - modernūs lakštai, kuriuos sumontavus išgaunamas europietiškas stogo dizainas. Šių lakštų unikalumą dar labiau pabrėžia išlenktų formų rankų darbo, originalios detalės, atkartojančios lakštų bangas. Aukštų bangų reljefas stogui suteikia elegantiškumo ir tvarkingumo įspūdį.

Eternit Banga yra populiariausias stogo sprendimas, dėl optimalaus kainos ir estetikos santykio. Šie lakštai didesni, nei Eternit Gotika, todėl sutrumpėja stogo dengimo laikas, sumažėja stogo priedų bei pačių lakštų kiekis tam pačiam plotui uždengti, tačiau neprarandamas išskirtinio ir estetiško vaizdo pojūtis.

Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Kadangi Eternit Banga lakštai yra nedidelių matmenų ir sąlyginai nesunkūs, todėl laikantis montavimo rekomendacijų šią stogo dangą gali sumontuoti vienas žmogus.

Privalumai:

• Lakštai yra pilnai paruošti montavimui. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas, o juos pakelti ir montuoti gali vienas žmogus. Taip sutaupomos išlaidos, skirtos montavimui.

• Mažesni lakštai ir aukštos, plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą, artimą čerpinio stiliaus stogui.

• Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais. Eternit Banga lakštų bangos yra 51 mm aukščio ir lyginant su standartinio profilio lakštais, 11 mm aukštesni. Kuo aukštesnė banga, tuo didesnes apkrovas atlaiko pats lakštas. Tai labai svarbu Lietuvos klimatui, kuriam būdingos šaltos žiemos su iškrintančiu dideliu sniego kiekiu. Be to, prireikus užlipti ant stogo, nelieka baimės, jog įlūšite. Tai ypač naudinga stogo remonto atveju.

• Rankų darbo, išlenktų formų, originalios stogo detalės sukuria estetiškumo ir vientisumo vaizdą, todėl stogas atrodys išbaigtas, prabangus ir originalus. Su pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus itin paprasta.

• Dėl giluminio ir tolygaus dažymo technologijos CurtCoat® panaudojimo gamybos procese, lakštai nudažomi itin kokybiškai - sukuriamas lygus dažų paviršius, kuris užtikrina lakštų padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą.

• Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo, o pastato viduje nesiveisia pelėsis.

Banga - tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles, todėl dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė. „Eternit Banga" lakštai yra gaminami pagal Vakarų Europos standartus. Aukštesnės ir platesnės bangos sukuria solidesnę stogo struktūra nei sovietmečiu naudoti šiferio lakštai. Dėl greito ir lengvo montavimo šie lakštai yra itin populiarūs privačių namų renovacijai ir naujai statybai.

Banguoti lakštai, gaminami iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kenksmingąjį asbestą pakeitusios pluoštinės armuojančios medžiagos PVA bei stabilumą užtikrinančio silamo.

Spalvos: Nedažyta (BL00), Klasikinė raudona (BL11), Tamsiai raudona (BL12), Tamsiai ruda (BL21), Vyšninė (BL22), Tamsiai žalia (BL31), Juoda (BL91), Grafito (BL92).

Eternit Banga
Bangų skaičius5
Plotis920 mm
Ilgis875 mm
Storis6,0±0,6 mm
Svoris10,2±0,5 kg
Šoninis užleidimas47 mm
Išilginis užleidimas125 mm
Naudingas plotis873 mm
Naudingas ilgis750 mm
Naudingas plotas0,65 m2/vnt
Mažiausias nuolydis*
Rekomenduojamas nuolydis≥15°
Tvirtinimo grebėstų skaičius vienam lakštui atremti2 vnt.
Atstumas tarp grebėstų centrų750 mm
Bangos aukštis57±3mm
Vidutinės lakštų sąnaudos 1 m2 stogo1,54 vnt.
Vidutinės sraigtų sąnaudos 1 m2 stogo3,8 vnt.
Vidutinės grebėstų sąnaudos 1 m2 stogo1,4 m
Kiekis ant padėklo200 vnt.
*naudojant papildomą hidroizoliaciją.

Vidutinės medžiagų sąnaudos 1 m² stogo dangos:

• Lapai: 1,54 vnt/m²
• Varžtai: 3,2 vnt/m²
• Grebėstai: 1,5 m/m

Savybės:

 • atsparumas pelėsiui, puvimui ir kenkėjams;
 • atsparumas ugniai;
 • atsparumas šalčiui ir atmosferiniam poveikiui;
 • atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas;
 • atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija;
 • garso slopinimo efektas;
 • laiko taupymas;
 • taupumas;
 • tinkamumas plokštiems stogams (nuo 7º stogo nuolydžio).

Katalogas

Montavimo instrukcija

3D skaičiuoklė

 Artimiausias RAL spalvos kodasGarantija spalvai
Eternit Nedažyta (BL00)RAL70000
Eternit Klasikinė raudona (BL11)RAL80045
Eternit Tamsiai raudona (BL12)RAL30095
Eternit Ruda (BL21)RAL80175
Eternit Vyšninė (BL22)RAL30095
Eternit Žalia (BL31)RAL60205
Eternit Juoda (BL91)RAL70165
Eternit Grafito (BL92)RAL70245

„Eternit Banga“ - modernūs lakštai, kuriuos sumontavus išgaunamas europietiškas stogo dizainas. Šių lakštų unikalumą dar labiau pabrėžia išlenktų formų rankų darbo, originalios detalės, atkartojančios lakštų bangas. Aukštų bangų reljefas stogui suteikia elegantiškumo ir tvarkingumo įspūdį.

"Eternit Banga“ yra populiariausias stogo sprendimas, dėl optimalaus kainos ir estetikos santykio. Šie lakštai didesni, nei „Eternit Gotika“, todėl sutrumpėja stogo dengimo laikas, sumažėja stogo priedų bei pačių lakštų kiekis tam pačiam plotui uždengti, tačiau neprarandamas išskirtinio ir estetiško vaizdo pojūtis.

Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių, lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Kadangi „Eternit Banga“ lakštai yra nedidelių matmenų ir sąlyginai nesunkūs, todėl laikantis montavimo rekomendacijų šią stogo dangą gali sumontuoti vienas žmogus.

linija

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, gaminama iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens bei asbestą pakeitusio PVA pluošto. Pluoštinis cementas pasižymi puikiais atsparumo aplinkos poveikiui bei patvarumo rodikliais, tad stogo danga tarnaus ilgai, nereikalaus priežiūros ir atrodys estetiškai. Pluoštinis cementas yra vertinamas dėl cheminio neutralumo - į aplinką neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nesąveikauja su kitomis kenksmingomis medžiagomis. Be to, pats gamybos procesas ekologiškas - gaminant pluoštinį cementą nelieka jokių antrinių žaliavų. Banguoti lakštai yra gaminami vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje jau daugiau nei 20 metų.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Beasbestinis šiferis Eternit Banga 920 x 875 mm, nedažyta

Atsisiųsti

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: