Keraminės čerpės Meyer-Holsen-Platus statybinių medžiagų pasirinkimas-Prestėja - Meyer Holsen

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Keraminės čerpės Meyer-Holsen

Nauja prekė

Meyer Holsen

Keraminės čerpės Meyer-Holsen Meyer Holsen

Smulkiau

Charakteristikos

PaviršiusMatinis
GamyklaMeyer-Holsen
Kilmės šalisVokietija

Apie prekę

Čerpės Meyer Holsen - tai produktas, skirtas patiems reikliausiems klientams. Retai kitur sutinkami techniniai parametrai, tokie kaip maža įgertis, atsparumas šalčiui ir tobulas pagaminimas, leido gamintojui suteikti išskirtinę garantiją: 50 metų gaminio patvarumui, 30 metų pilną serviso garantiją ir 20 metų garantiją, kad bus galima įsigyti trūkstamų elementų. Tai vienintelė Vokietijoje čerpių gamybos įmonė, prisiimanti tokius plačius garantinius įsipareigojimus.

Meyer-Holsen Piano

PIANO – tai nepaprastai originalios keraminės čerpės, idealiai tinkamos įgyvendinant šiuolaikiškus projektus. Gali būti klojamos iš eilės arba su perslinkimu. Ambicinga architektūra reikalauja ypatingo modelio, o plokščias čerpės PIANO paviršius tiesiog skirtas meistriškų kompozicijų įgyvendinimui.

PIANO

Meyer-Holsen Tandem

TANDEM yra išskirtinės čerpės, pasižyminčios rafinuota išvaizda ir puikiu kainos bei kokybės santykiu. Labai praktiškos klojant, puikiai pritaikomos stogo kampuose ir sąlajose – tai ypač svarbūs argumentai kiekvienam stogo dangos klojimo specialistui. Šios originalios čerpės, kurių išeiga yra vos 8,5 vnt./m2, leidžia sukurti optinį efektą, lyg išdėstymo tankis būtų 17 vnt./m2. Taip pat TANDEM pasižymi labai mažu svoriu (1m2 ~33,5 kg) ir puikiai tinka tiek naujiems, tiek remontuojamiems stogams.

TANDEM

Meyer-Holsen Vario Junior-Zwilling

Unikalioje čerpių Vario Junior Zwilling formoje puikiai sujungtas ekonomiškumas ir estetika. Dėl „pusinės čerpės” savybių Vario Junior gali būti naudojamos greitai ir puikiai uždengti įdomių ir sudėtingų formų stogus. Visiems firmos Meyer-Holsen produktams gamintojas taiko 50 metų garantiją.

Zwilling – tai falcinė dvigubos bangos profilio čerpė, kuri buvo sukurta tam, kad palengvintų stogo dengimo darbus. Ši klasikinė didelio formato banguota čerpė palengvina čerpių pjovimo darbus stogo lūžio ir valminio kraigo vietose.
Galimos spalvos: titano juodumo, riešuto rudumo, grafito, Kenijos raudona, nakties juoda, žemės rudumo, intensyviai juoda, lavos raudonumo, natūrali raudona.

Meyer-Holsen Vario Junior Zwilling

Techniniai duomenys  Vario Junior ZwillingVario Junior
 Ilgis 394 mm222 mm
 Plotis 365 mm 365 mm
 Dengiamas paviršius 346 x 266 – 285 mm172 x 266 – 285 mm
 Išeiga 10 vnt./m2 20 vnt./m2
 Svoris 4,4 kg/vnt. 2,4 kg/vnt.
 Kiekis paletėje 192 vnt. –
 Grebėstų žingsnis 266 – 285 mm 266 – 285 mm
 Minimalus stogo nuolydis 10º, standartinis – 22º 10º, standartinis – 22º

KATALOGAS

linija

Firma Meyer Holsen keramines čerpes gamina jau daugiau kaip 150 metų. Tai yra aukščiausios kokybės gaminiai iš skalūninio molio, atitinkantys naujausias čerpių gamybos technikos žinias. Išskirtiniai čerpių gamybai naudojamos žaliavos resursai leido atsisakyti kitų gamintojų plačiai naudojamų įvairių priedų naudojimo. Tokio molio dėka čerpės MEYER-HOLSEN patenka į pačias pirmąsias kokybe ir patvarumu pirmaujančių gaminių gretas.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Keraminės čerpės Meyer-Holsen

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: