STRUGA 125/90 plieninė lietaus nuvedimo sistema - Prestėja - Struga

STRUGA

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

STRUGA 125/90 plieninė lietaus nuvedimo sistema

Nauja prekė

Struga

STRUGA 125/90 plieninė lietaus nuvedimo sistema

Smulkiau

 • RAL 3005 (vyšninė)
 • RAL 8003 (vario)
 • RAL 8017 (ruda)
 • RAL 8019 (tamsiai ruda)
 • RAL 6020 (žalia)
 • RAL 9005 (juoda)
 • RAL 7011 (grafito)
 • RAL 9007 (cinko - titano)
 • RAL 7024 (tamsi grafito)
 • RAL 9006 (sidabro)
 • RAL 9010 (balta)

Charakteristikos

GamyklaBratex
Kilmės šalisLenkija

Apie prekę

AL 3005 (vyšninė), RAL 3009 (raudona), RAL 8004 (plytų), RAL 8003 (vario), RAL 8017 (ruda), RAL 8019 (tamsiai ruda), RAL 6020 (žalia), RAL 9005 (juoda), RAL 7011 (grafito), RAL 9007 (cinko - titano), RAL 7024 (tamsi grafito), RAL 9006 (sidabro), RAL 9010 (balta).

KATALOGAS

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Struga gaminama iš specialaus 0,6 mm storio cinkuoto, PRELAQ RWS („Rain Water System“) organine danga (iš abiejų pusių po 35 µm) dengto plieno, kurį tiekia Švedijos metalurgijos koncernas SSAB. Geriausios gamybai naudojamos medžiagos ir taikomos naujoviškos gamybos technologijos lėmė, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai Struga suteikiama – 30 metų techninių savybių garantija!

Švedijos liejykla SSAB vienintelė pasaulyje gamina visų rūšių skardą, reikalingą visiems lietaus nuvedimo sistemos Struga elementams pagaminti. Struga gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybe.

strugastruga-spalvos
struga
struga
struga
struga
struga
struga
struga
struga
struga

linija

struga

Struga sistema gaminama iš Švedijos koncerno SSAB plieno „Prelaq” RWS (Rain Wates system). Švedijos koncernas yra lyderis plieno su aukštu patvarumu gamyboje. Nepaneigiamu Prelaq RWS 2 skardos privalumu yra storas cinko sluoksnis, net iki 30Q g/m iš abiejų pusių, tai apsauginis plieno širdies šarvas kuris apsaugo nuo rūdžių, ypač įpjovimų ir įbrėžimų vietose. Plokštės storis, priklausomai nuo elementų, yra 0,6-1,25 mm. Plieno skarda, iš vidaus ir iš išorės yra padengtos organine naujos generacijos apie 35 pm storio danga. Prelaq RWS skarda charakterizuojasi dauguma privalumų, įskaitant:

 • Prelaq RWS skardos lako sluoksnis bei jos gamybai naudojami polimerai įtakoįo, kad yra labiau atspari korozijai ir įbrėžimams.
 • Nauja lako technologijos formulė geriausioms lako savybėms leidžia pasireikšti esant aukštai temperatūrai 80 C, kurioje kiekvieną dieną yra veikiamos visos stogo dalys.
 • Atsparumas įlenkimams, tai skiriamasis Prelaq RWS skardos bruožas. Plieno rūšis bei lako sluoksnio patvarumas įtakoja technines ir estetines išsaugojimo savybes.
 • Sistema Struga yra gaminama pagal Europos standartus PN- EN 14-62 bei 612.
 • Stoglovių sistema, tai stogo aksesuaro dalis, kuri užtikrina greitą šimto litrų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Struga tai geriausias pasirinkimas, įskaitant visas praktinio drenažo savybes.

Stiprumas – lietaus nuvedimo sistema Struga yra gaminama tik iš Švediško plieno Prelaq RWS. Trys plieno rūšys kurių storis nuo 0,6 mm iki 1,25 mm užtikrina standumą,plastiškumą ir komponentų ilgaamžiškumą.

Stiprūs laikikliai – sistema Struga suteikia klasikinius gegnių laikiklius bei naujoviškus fasado laikiklius, sustiprintus atitinkamo profilio ir kietos plokštės dėka.

Saugumas – plienas, iš kurio yra gaminama sistema Struga kartais tampa paskutiniu saugos elementu vaikščiojant ant stogo dangos.

Veiksmingumas – sistemos dalys, tokios kaip greitos latakų jungtys, SWR latakų stiprinimo sistema įtakoja, kad Struga tai produktas su puikiomis naudojimosi ir ištvermingumo savybėmis. Galima instaliacija šaltomis dienomis – Struga sistemos elementai netrūkinėja lankstymo ir montavimo metu, todėl juos galima montuoti ir žiemą.

Lakas – naujos generacijos organinės kilmės 35 mikronų storio apibusia danga yra puikus užbaigimas, kuris neblunka ir nekeičia spalvos ilgus metus.

Minimali temperatūros kaita – plieninė lietaus nuvedimo sistema nepakeičia matmenų esant šiltoms dienoms ar šaltoms naktims. Todėl per visą naudojimosi laikotarpį latakų, lietvamzdžių ir kitų dalių forma išlieka tiesi.

Spalva pritaikyta prie stogo – sistema Struga yra gaminama vienuolikos spalvų, iš kurių visos tinka prie stogo dangos spalvos.

Garantija – gamintojas sistemai Struga suteikia 30 metų raštišką techninių savybių garantiją.

Lietaus nuvedimo sistema Struga susideda iš dalių, kurios tinka vienai kitai kaip mozaikos dalys.Kiekvienas stogdengys be menkiausios problemos susitvarkys su montavimu.

linijaPagaminta Lenkijoje

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2022-12-02
  Sveiki, kokia kaina latako struga 3m ilgio, 125mm pločio, 8017 spalvos ? Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > > STRUGA 125/90 plieninė lietaus nuvedimo sistema

Atsisiųsti

Filtruoti variantų sąrašą pagal:

Spalvos: RAL 3005 (vyšninė) RAL 8003 (vario) RAL 8017 (ruda) RAL 8019 (tamsiai ruda) RAL 6020 (žalia) RAL 9005 (juoda) RAL 7011 (grafito) RAL 9007 (cinko - titano) RAL 7024 (tamsi grafito) RAL 9006 (sidabro) RAL 9010 (balta)
KodasKombinacijos pavadinimasKainaĮ krepšelį
Į krepšelį

  13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: