STONE-HOUSE vinilinės dailylentės - Prestėja - Viskas statyboms: nuo pamatų iki stogo - U-PLAST

U-PLAST DAILYLENTĖS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Tik internetu

STONE-HOUSE SMILTAINIS vinilinės dailylentės, U-PLAST, 4 spalvos

Nauja prekė

U-PLAST

STONE-HOUSE SMILTAINIS vinilinės dailylentės U-PLAST 

Dvigubo fokusavimo akmens imitacijos dailylentės Stone-House yra didelis atradimas apdailos medžiagų rinkoje, kuris imituoja tikrąjį akmens mūrą su daugiasluoksne akmens struktūra be jungčių.

Nurodyta kaina už 1 vnt.

Smulkiau

1.17 kg
 • RUDA
 • ŠVIESIAI PILKA
 • ŠVIESI SMĖLIO
 • TAMSI SMĖLIO

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas5-15 d.d.
Matmenys2000x250x1,1 mm
Ilgis2000
Plotis250
Storis1,1
Svoris, kg/vnt.1,17
Kiekis vnt/m20,50
PaviršiusStruktūrinis
Išeiga vnt/m²2,0
GamyklaU-plast
Kilmės šalisBaltarusija
TipasDailylentės

Apie prekę

stone-house

Dailylentės perteikia vienos brangiausių apdailos medžiagų - kvarcito - faktūrą. Fasado plokštė imituoja šešias mūro eilutes, susidedančias iš tvarkingų kaladėlių su tekstūruotu paviršiumi. Naujovė pateikiama keturiomis spalvomis: šviesiai pilkas kvarcitas, šviesiai smėlio spalvos kvarcitas, tamsiai smėlio spalvos kvarcitas ir rudas kvarcitas. Dailylentės organiškai atrodo ant fasado ir suteikia namui garbingą išvaizdą. Stone-house dviguba spyna - proveržis apdailos medžiagų rinkoje, naujas „U-Plast“ bendrovės produktas, imituojantis tikrovišką akmens kvarcito faktūrą be jungiamųjų juostų.

Visos spalvos yra patrauklios, pusiau matinės, su nedideliais įdubimais ir nelygumais, kurios plokštėms suteikia vienodą natūralaus akmens išvaizdą.

Ilgis - 2,0 m;
Plotis - 25,0 cm;
Svoris - apie 1,17 kg;
Storis - 1,1 ± 0,2 mm
1 dailylentės dengiamas plotas - 0,50 m2
Pakuotė - 15 plokščių - 7,50 m2

Vienas iš populiariausių PVC dailylentės rūšių yra „Stone House“ serijos plokštės, kurios imituoja akmenį. Šio tipo dailylentės gali būti naudojamas tiek pastato cokoliui, tiek visame fasade.
Pagrindinis „Stone House“ serijos populiarumo veiksnys yra jo sugebėjimas suteikti struktūrai monumentalią išvaizdą dėl jos tekstūros. Šios dailylentės vizualiai sukuria plytų efektą, tuo pačiu apsaugodamos namo sienas nuo neigiamų išorės veiksnių.

Techninės specifikacijos
Siekiant apsaugoti dailylenčių paviršių, jos yra padengtos nekenksmingu ir patikimu apsauginiu akrilo-poliuretano sluoksniu, kuris maksimaliai apsaugo nuo išblukimo ir išsaugo namo fasadą ilgus metus. Tinka bet kuriai pastato daliai. Tinkamai įrengiant, jis nesideformuoja nuo šilumos poveikio vasarą ir atlaiko žemiausias temperatūras žiemą.

Privalumai

 • Patvarumas mechaniniams pažeidimams.
 • Specialūs tvirtinimai, tokie kaip „užraktas“, daro produktą elastingesnį, o tai leidžia atlaikyti smūgius ir suspaudimą. 
 • Apsauga nuo saulės blukimo, atsparumas krituliams. „Stone House“ plokščių išorinis paviršius padengtas akrilo-poliuretano kompozicija. Produktai parodė aukštus rezultatus, dėl kurių atsirado atsparumas šviesai ir blogam orui. Spalvos netekimas pagal šiuos tyrimus yra 10–20% per 20 metų.

Bendrieji PVC plokščių privalumai, palyginti su kitomis dengimo medžiagomis:

 • atsparumas skilimui ir korozijai;
 • priešgaisrinė sauga;
 • ekologiškos;
 • paprastas montavimas ir priežiūra.
„Stone House“ prekės ženklo apipavidalinimą gamina Baltarusijos bendrovė „U-Plast“, kuri yra pagrindinis PVC produktų gamintojas NVS šalyse. Ji buvo įkurta daugiau nei prieš 15 metų, jos produktai yra gana populiarūs daugelyje šalių. Bendrovės gamykla turi moderniausią įrangą, o gamindama savo gaminius, naudoja tik aukštos kokybės žaliavas, tiekiamas iš Europos, JAV ir Rusijos Federacijos.
Pagaminta Baltarusijoje

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > > STONE-HOUSE SMILTAINIS vinilinės dailylentės, U-PLAST, 4 spalvos

Priedai

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: