GG200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

GLAISTAI, HERMETIKAI, GRUNTAI

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Sumažinta kaina!

-3%

GG200 GIPSO GLAISTAS

Tik internetu

GG200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

A320440047

Nauja prekė

Mitto

Gipsiniu glaistu, rankiniu būdu su armavimo juosta glaistomos gipso kartono plokščių ir kitų gipso elementų sandūros, jis naudojamas ir kaip pagrindas, ant kurio galima naudoti išlyginamąjį glaistą ir nedideliems sienų ar lubų arba gipso kartono plokščių defektams užtaisyti. Skirtas pastatų vidaus darbams.

Smulkiau

10,93 € su PVM

11,27 € su PVM

728,87 € už t

15 kg

Charakteristikos

Prekės tiekimo terminas1-5 d.d.
Pakuotės svoris, kg15
Svoris, kg/vnt.15
GamyklaMITTO
Kilmės šalisES
TipasGlaistas
PastabaUžsakoma prekė,tikslinti pristatymo terminą

Apie prekę

PAGRINDO RŪŠYS

Gipso, keramikos, silikato, betono ir akytojo betono elementų sienos ir lubos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipso kartono plokštės.

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, būtina pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Didesnius pagrindo nelygumus palyginti, patikrinti paviršiaus įgeriamumą. Paviršių reikia gruntuoti specialiai tam pritaikytu gruntu. Visus plieno elementus (staktas, instaliacijų vamzdžius, užtvarus ir pan.) saugoti nuo tiesioginio sąlyčio su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Maišo turinį (15 kg) išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su 7,5 l švaraus, šalto vandens. Maišyti, kol gaunama vientisa, reikiama konsistencija. Palaukti 5 min. ir vėl išmaišyti. Glaistomąjį gipsą ant paruošto pagrindo tepti nerūdijančiojo plieno glaistykle arba mentele iki pageidaujamo efekto. Kitas sluoksnis tepamas tik ant sukietėjusio ir išdžiūvusio pirmojo sluoksnio. Gipso kartono sandūras sudurti armavimo juostomis. Išdžiūvus gipsui, visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Galima glaistyti tik tuomet, jeigu dėl drėgmės arba temperatūros svyravimų plokščių ilgis nesikeis. Jeigu numatyta kloti betonines grindis, glaistoma tik po grindų išliejimo. Nepanaudotas, sukietėjęs mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas, po darbo indus ir įrankius būtina išplauti vandeniu. Mišinio sąnaudos – apie 1 kg / m/ mm.

DARBO LAIKAS

Paruoštą mišinį rekomenduojama sunaudoti per 1 val. Naudojami įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip sutrumpės mišinio naudojimo laikas ir suprastės jo savybės.

ĮRANKIAI

Lėtaeigė elektrinė maišyklė, kaušinis maišytuvas, glaisto indas, nerūdijančiojo plieno mentė, glaistytuvas, mūrininko mentė, mentė su tinkleliu ar švitriniu popieriumi.

DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGOS

Darbus atlikti aplinkoje, kurioje temperatūra nuo +5 °C iki +30 °C. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.

LAIKYMO SĄLYGOS / GALIOJIMO LAIKAS

Mišinį sandėliuoti sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant. Tinka naudoti 9 mėn. nuo pagaminimo datos.

PASTABOS

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimą nurodyti (20±2) °C temperatūros ir (65±5) % santykinės oro drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis naudojimo trukmė gali skirtis.

BENDRIEJI PATARIMAI

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis: gipsinio rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Piltinis tankisapie 0,9 kg / dm3
Tinkamas vandens kiekisapie 7,5 l / 15 kg
Sunaudoti perapie 60 minučių, sumaišius su vandeniu
Rišimosi pradžianuo 60 iki 180 minučių
Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO₄< 50 % svorio
Atsparumas gniuždymui≥ 2 MPa
Atsparumas lenkimui≥ 1 MPa
Sukibimas≥ 0,25 MPa arba pagrindo sugadinimai
DegumasA1 klasė
Išeigaapie 15 dm3 iš 15 kg
Sąnaudosapie 1 kg / m2/ mm

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > > GG200 GIPSO GLAISTAS, 15 kg, MITTO

Atsisiųsti

Priedai

 • Prekės kodas: A100

  Gamintojas: Mitto

  TG100 RANKINIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Vienasluoksnis vidaus patalpų tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms Tinkuoti rankiniu būdu patalpose, kuriose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas.

  10,35 € 10,67 € -3%
 • Prekės kodas: A110L

  Gamintojas: Mitto

  TG110L MAŠININIS GIPSINIS TINKAS, 30 kg, MITTO

  Gipsinis mišinys su lengvaisiais priedais, skirtas tinkuoti visas vidaus patalpas su normaliu oro drėgniu, kuriose nuolat nesilaiko drėgmė ir nesikaupia vandens kondensatas, ir vienu sluoksniu tinkuoti gyvenamųjų pastatų virtuvių ir vonios kambarių sienas. Ypač tinkamas ir labai efektyvus, darbo laiko sąnaudų atžvilgiu, tinkuoti kokybiškai...

  8,29 € 8,54 € -3%

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: