Sensaton 11 / Samba 11 blizgios/ glazūra, molinės čerpės Tondach - Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

  • Niko kaminų sistemos

Sensaton 11 / Samba 11 blizgios/ glazūra, molinės čerpės Tondach

Nauja prekė

Tondach

Sensaton 11 /  Samba 11 blizgios/ glazūra, molinės čerpės Tondach 

Smulkiau

  • Juoda
  • Ruda
  • Raudona

Charakteristikos

Ilgis470
Plotis280
Svoris, kg/vnt.3,7
Kiekis vnt/m211,5
Kiekis vnt/pad.240
PaviršiusBlizgus
Išeiga vnt/m²11,5
GamyklaTondach
Kilmės šalisČekija

Apie prekę

„Tondach“ molinės čerpės Samba 11 (matinės/angoba) yra didelio formato čerpės, skirtos mažo nuolydžio (nuo 12° laipsnių) stogams.  Užraktų sistemos dėka Samba 11 čerpės apsaugo namą nuo drėgmės. Vertikalūs ir horizontalūs čerpės grioveliai užtikrina puikų vandens ir drėgmės nuslydimą. Šios čerpės yra vienos populiariausių „Tondach“ asortimente. Gamintojas šioms čerpėms suteikia 33 metų garantiją.

Kuriant čerpę Tondach Samba 11 (Holenderka 11) buvo pasirūpinta giliu išilginiu vandens nuvedimo grioveliu, kuris užtikrina didelį stogo dangos sandarumą gausaus lietaus atveju ir leidžia naudoti šias čerpes labai mažo nuolydžio kampo stogams. 

Spalvos: molio raudonumo natūrali, raudona angoba, ruda angoba, juoda angoba, raudona glazūruota, juoda glazūruota, duo angoba, ruda glazūruota.

Čerpės ilgis

470 mm

Čerpės plotis280 mm
Grebėstų žingsnis355-380 mm
Dengiamas čerpės plotis228 mm
Stogo nuolydismin 12°
Išeiga~11,5 vnt/m2
1 m2 svoris42,5 kg
1 vnt. svoris3,7 kg
Kiekis paletėje240 vnt.

Katalogas

linija

„Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt.
Firma TONDACH yra giriama statybų investuotojų pirmiausia dėl labai gero kainos ir kokybės santykio, kadangi jos čerpės yra prieinamos vidutiniu biudžetu disponuojančiam statytojui. Už kainą, nedaug tesiskiriančią nuo to, kiek kainuoja betoninės čerpės, TONDACH gali pasiūlyti aukštos kokybės ir solidžiai pagamintas keramines čerpes. TONDACH čerpių kainyne yra pasiūlymų tiek mažiau, tiek labiau finansiškai pajėgiems klientams. Pritariama nuomonei, kad čerpės TONDACH yra ne tik aukštos kokybės danga, bet ir ilgai išsauganti estetines savybes, jų dėka stogas ilgus metus džiugina gyventojus puikia išvaizda. Ekonomiška, apsimoka, labai geras kainos ir kokybės santykis – tai vertinimai, dažnai sutinkami statybos temas nagrinėjančiuose forumuose, kai kalbama apie firmos TONDACH produkciją. Taigi verta rimtai apsvarstyti šį čerpių gamintoją, renkantis stogo dangą savo namams.
Tondach nuo 1881 m. gyvuojanti čerpių gamykla. Tai čekiškos keramikinės čerpės. Šiuo metu Tondach yra keramikinių čerpių rinkos lyderis Vidurio ir Rytų Europoje turintis daugiau nei 30 gamyklų ir 11oficialių atstovybių 11 šalių. Tondach čerpės pasižymi nemažu rūšių ir spalvų asortimentu. Gaminamos tik keramikinės čerpės. Tondach siūlo daugiau kaip 60 skirtingų čerpių spalvų ir paviršiaus kombinacijų - tris ketvirtadalius sudaro angoba ir glazūra. Tondach gaminamoms čerpėms yra suteikiama 33 metų garantija.

Čerpės gaminamos taikant moderniausias molio gamybos technologijas. Dėl griovelių su jungiamąja sistema pagrindinėje ir šoninėje dalyse čerpės puikiai apsaugo objektus nuo oro sąlygų poveikio, tinka kloti sąlyginai žemus šlaitus. Be to, dėl pagrindinių griovelių konstrukcijos galimas net 25 mm poslinkis. Čerpės tinkamos ir rekonstruojant stogus su žemu šlaitu.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

VIDEO

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
Path: > > Sensaton 11 / Samba 11 blizgios/ glazūra, molinės čerpės Tondach

Atsisiųsti

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: