Traditon 14 / Francouzska 14 angoba, molinės čerpės Tondach- Prestėja

STOGŲ DANGOS

Informacija

Gamintojai

Perkamiausios

 • Niko kaminų sistemos

Traditon 14 / Francouzska 14 angoba, molinės čerpės Tondach

Nauja prekė

Tondach

Traditon 14 / Francouzska 14 angoba, molinės čerpės Tondach

Smulkiau

 • Raudona angoba
 • Ruda angoba
 • Grafito (grafen) angoba

Charakteristikos

Ilgis465
Plotis277
Svoris, kg/vnt.3,6
Kiekis vnt/m211,3
Kiekis vnt/pad.280
PaviršiusAngoba
GamyklaTondach
Kilmės šalisČekija

Apie prekę

Keraminė čerpė Francouzská 12 (Marsylka 12) - su dvigubais ir ypač giliais šoniniais bei viršutiniais grioveliais užtikrina stiprų čerpių sujungimą, atsparų škvalui, pustomam sniegui ir dulkėms.

Keraminė čerpė Francouzská 12 (Marsylka 12) - naujas, didesnio formato gaminys, gaminamas naudojant šiuolaikiškiausius technologinius įrengimus. Su dvigubais ir ypač giliais šoniniais bei viršutiniais grioveliais užtikrina stiprų čerpių sujungimą, atsparų škvalui, pustomam sniegui ir dulkėms. Minimalus stogo nuolydis yra 30 laipsnių.

Spalvos: molio raudonumo natūrali, raudona angoba, ruda angoba, juoda angoba, raudona glazūruota, juoda glazūruota.

Čerpės ilgis400 mm
Čerpės plotis240 mm
Grebėstų žingsnis355 mm
Dengiamas čerpės plotis232 mm
Stogo nuolydismin 20°
Išeiga14,6 vnt/m2
1 m2 svoris42,5 kg
1 vnt. svoris2,9 kg
Kiekis paletėje280 vnt.

Katalogas

linija

„Tondach“ čerpės gali būti įvairių spalvų: nuo natūralaus molio iki raudonos, rudos ar juodos angobuotos bei glazūruotos. Visų formų čerpės turi ir papildomus, reikalingus pilnai stogo komplektacijai, elementus, kaip vėjalentinės, kraiginės, ventiliacinės čerpės ir kt.
Firma TONDACH yra giriama statybų investuotojų pirmiausia dėl labai gero kainos ir kokybės santykio, kadangi jos čerpės yra prieinamos vidutiniu biudžetu disponuojančiam statytojui. Už kainą, nedaug tesiskiriančią nuo to, kiek kainuoja betoninės čerpės, TONDACH gali pasiūlyti aukštos kokybės ir solidžiai pagamintas keramines čerpes. TONDACH čerpių kainyne yra pasiūlymų tiek mažiau, tiek labiau finansiškai pajėgiems klientams. Pritariama nuomonei, kad čerpės TONDACH yra ne tik aukštos kokybės danga, bet ir ilgai išsauganti estetines savybes, jų dėka stogas ilgus metus džiugina gyventojus puikia išvaizda. Ekonomiška, apsimoka, labai geras kainos ir kokybės santykis – tai vertinimai, dažnai sutinkami statybos temas nagrinėjančiuose forumuose, kai kalbama apie firmos TONDACH produkciją. Taigi verta rimtai apsvarstyti šį čerpių gamintoją, renkantis stogo dangą savo namams.
Tondach nuo 1881 m. gyvuojanti čerpių gamykla. Tai čekiškos keramikinės čerpės. Šiuo metu Tondach yra keramikinių čerpių rinkos lyderis Vidurio ir Rytų Europoje turintis daugiau nei 30 gamyklų ir 11 oficialių atstovybių 11 šalių. Tondach čerpės pasižymi nemažu rūšių ir spalvų asortimentu. Gaminamos tik keramikinės čerpės. Tondach siūlo daugiau kaip 60 skirtingų čerpių spalvų ir paviršiaus kombinacijų - tris ketvirtadalius sudaro angoba ir glazūra. Tondach gaminamoms čerpėms yra suteikiama 33 metų garantija.

Čerpės gaminamos taikant moderniausias molio gamybos technologijas. Dėl griovelių su jungiamąja sistema pagrindinėje ir šoninėje dalyse čerpės puikiai apsaugo objektus nuo oro sąlygų poveikio, tinka kloti sąlyginai žemus šlaitus. Be to, dėl pagrindinių griovelių konstrukcijos galimas net 25 mm poslinkis. Čerpės tinkamos ir rekonstruojant stogus su žemu šlaitu.

Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

Užduokite klausimą

Registracija nereikalinga

1 Atsakyta į klausimą (-us)

Jeigu neraodote tinkamo atsakymo, užduokite klausimą užpildę formą žemiau.

(nebūtina pildyti)
*(Privalo, kad būtumėte informuoti apie atsakymą)
 • Paklausė svečias
  on 2020-06-08
  Reikalingos keraminės čerpes keturšlaičiui stogui, tamsiai rudos matinės spalvos, stogas 210 kv kokius variantus galėtumėte pasiūlyti, kokios kainos taip pat lietaus sistema reikalinga. Atsakymas:
  Sveiki, atsakymas išsiųstas el.paštu.
Path: > > Traditon 14 / Francouzska 14 angoba, molinės čerpės Tondach

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: